Volné pracovní místo  Skladový manipulant

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 19 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Nové Zákupy 528, Zákupy

Náplň práce:
  • Manipulace s materiálem
  • Jednoduché práce ve skladech nebo v manipulačních prostorech
  • Vykládka, uskladňování nebo odesílání surovin, zboží a výrobků
  • Ruční přesun (nakládání, překládání, skládání, nošení) zboží, surovin a výrobků
  • Drobná údržba komunikací a prostranství ve firmě

Požadujeme:
  • ZŠ/SOU vzdělání
  • Praxe výhodou
  • Oprávnění na VZV výhodou
  • Znalost skladové evidence výhodou

Nabízíme:
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity

V případě zájmu se obraťte napersonální oddělení, kde Vám poskytneme bližší informace.

První způsob kontaktu je možný telef., e-mailem či osobně na uvedené adrese.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - výhodou

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 13.4.2017