Volné pracovní místo Skladový operátor/ka

4.4.2017
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Místo pracoviště
20, Nová Hospoda, 348 02, Bor
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Nabízíme stabilní zaměstnání na pozici Skladový operátor/ka ve významné společnosti v Boru u Tachova. Ubytování zajištěno.

Náplň práce:

  • skladová evidence – používání čteček a skeneru
  • manipulační úkony ve skladu

Požadujeme:

  • základní znalost práce na počítači
  • min. základní znalost českého jazyka
  • spolehlivost
  • výpis z trestního rejstříku (možnost vyřídit na poště)

Nabízíme:

  • HPP v silné mezinárodní společnosti
  • plat od 16 000,– měsíčně + prémie do výše 2000,– + další prémie a bonusy, např. za docházku
  • 1–3 směnný provoz v závislosti na zakázce
  • zajištěné ubytování
  • 100 Kč stravenky
  • možnost týdenních záloh (záloha již po první odpracované směně)

V připadě zájmu zašlete Váš životopis na email: poslat email . Pro více informací můžete volat na tel.: poslat email , p.Hozáková.

Benefity

  • Ubytování
  • Naturální výhody – 100Kč stravenky
  • Jízdní výhody
  • Zvláštní prémie

Požadované vzdělání

  • Základní škola