Volné pracovní místo Skladový referent

26.8.2016
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
Místo pracoviště
Husitská 53, Tachov, 347 01, Tachov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Do stále se rozvíjející strojní výrobní společnosti v Tachově, nabízíme lukrativní pracovní příležitost na pozici:
SKLADOVÝ REFERENT/KA
Váš profil:

  • vyučení či SŠ vzdělání
  • praxe ve skladu
  • znalost prostředí SAP výhodou
  • dobrá organizační schopnost
  • zodpovědnost, schopnost pečlivé práce s daty

Náplň práce:

  • kontrola příjmu materiálu na vstupu do společnosti
  • vypracování potřebné skladové dokumentace a zadání dat do SAP
  • komunikace se skladníky a vedoucím skladu o uspořádání materiálu
  • řešení případných neshod reálného stavu se stavem v SAP

Nabízíme:

  • uplatnění na pestré zodpovědné pozici, vhodné pro ženy i muže
  • práce pouze na ranní směnu s volnými víkendy
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované závodní stravování
  • odpovídající nástupní mzdu a její navyšování dle zkušeností
  • aj. benefity.

Zájemci o pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis na:  poslat email