Volné pracovní místo  Skladový/á účetní, ekonom/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–24 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Týnecká č.p. 921/11, Olomouc. Prac. doba: po - pá od 7:00 - 15:30 hod.
Baví vás čísla, statistiky, dokonalé vedení účetních dokladů? Rozumíte účetnictví a vedení skladového hospodářství? Jste perfekcionalisté a máte rádi vše v pořádku a na svém místě?
Hledáme Skladovou účetní, ekonoma do stavební a obchodní firmy. Nástup možný ihned.

Požadavky:
  • znalost podvojného účetnictví a skladového hospodářství
  • znalost práce v účetním programu Money nebo Pohoda
  • SŚ nebo VŚ vzdělání v oboru ekonomie, obchod
  • výborné komunikační dovednosti
  • pečlivost a důslednost s prací s dokumenty
  • schopnost nést plnou zodpovědnost za svou práci
  • praxe v oboru vítána (není ale podmínkou)

Náplň práce:
1. Skladová evidence
2. Skladové inventury
3. Objednávání zboží na sklad
4. Dodržování daného skladového limitu zásob
5. Vystavování faktur
6. Fakturace staveb a objednaného zboží dle pokynů stavbyvedoucího
7. Vytváří skladové výdejky/příjemky
8. Vedení pokladny na prodejně a výdej tržeb vedoucímu fasádního centra
9. Zpracování přijatých faktur, třídění:
a. Na sklad
b. Zakázky
c. Třídění zálohových faktur k zúčtovacím dokladům
10. Kontrola a vedení prodejních zakázek v účetním programu Money
11. Vedení archívu účetních dokladů s hlavní účetní
12. Průběžná kontrola stavu zásob v Money – 1x týdně vždy v pondělí
13. Statistiky a ekonomiky středisek firmy
14. Pomoc na prodejně prodejci při větší frekvenci zákazníků (prodejky, faktury, Dodací listy, obsluha za pultem).
Požaduji zaslání životopisů POUZE do 30.8.2016, pak proběhnou pohovory s vybranými uchazeči.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016