Volné pracovní místo  Školní psycholog/psycholožka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 32 120 Kč / měsíc

Nástup možný ihned. Práce na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou.
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Náplň práce: Dle přílohy č. 3 vyhlášky č. 72/2005 Sb.: Diagnostika a depistáž, Konzultační, poradenské a intervenční práce, Metodická práce a vzdělávací činnost.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu psychologie, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou po zapracování.
Vhodné pro OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, přísp. z FKSP,po 3 měs. může být přiznán os. příplatek

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 1.5.2025

Máte zájem o nabídku Školní psycholog/psycholožka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Petr Mikuláš z Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Školní psycholog/psycholožka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.