Volné pracovní místo  Slečna na hlídání, animátorka - práce na DPP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 75–85 Kč / měsíc

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis: použijte odpovědní formulář osobně: Bratrství 1065, Jáchymov 362 51, spodní stanice LD - Jáchymov nebo telefonicky na tel.č.: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce: Klínovec - Jáchymov
Lyžařská škola SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí atraktivní práci pro slečny se zkušenostmi s hlídáním dětí "babysitting", požadujeme praxi. Preferujeme dobré organizační schopnosti s velkou zásobou her, soutěží, zábavy pro děti a velmi pozitivní vztah k dětem a velmi důležitá zodpovědnost. Nutná znalost cizích jazyků NJ, AJ hovorově, RJ, NL - výhodou V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií. Všechny došlé odpovědi pečlivě pročteme a případně vás požádáme o osobní setkání.
Náplň práce:
hlídání dětí
vymýšlení a samotná příprava různých akcí pro děti
udržování pořádku
hmotná zodpovědnost

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017