Volné pracovní místo  SLÉVÁRENSKÝ TECHNIK KONTROL KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SLÉVÁRENSKÝ TECHNIK KONTROL KVALITY
Vaší hlavní náplní práce bude:
  • Provádět finální kontrolu kvality dle příslušných pracovních postupů
  • Zaznamenávat výsledky kontroly kvality jak je definováno v dokumentaci nebo nadřízeným.
  • Aktivně se podílet na zlepšování postupů kontroly kvality a pracovního prostředí (5S).
  • Pracovat v souladu s instrukcemi nadřízeného a s provozním řádem.
  • Okamžitě informovat nadřízeného o poruchách svěřených zařízení.
  • Provádět úklid a údržbu zařízení dle příslušné dokumentace.
Vedlejší náplň práce:
  • Provádět kontrolu výrobního procesu a výstupní kontrolu.
  • Podílet se na řešení problémů.
  • Podávat zprávy o provedených zkouškách a zaručit spolehlivost analýz
Požadujeme:
  • SOU
  • Praxe v oddělení kontroly kvality, nejlépe vizuální kontrola, mezioperační kontrola - výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
HLÁSIT SE:Vlasáková Jindřiška, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.4.2017