Volné pracovní místo Směnová kontrola kvality

11.7.2017
Alupress s.r.o.
Místo pracoviště
Stráž pod Ralskem, 471 27, Stráž pod Ralskem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

- Kontrola odlitků dle výkresové dokumentace a daných kontrolních plánů

- Měření na vyspělých zařízení

- Zpracování a vyplnění kontrolní dokumentace

- Vizuální kontrola odlitků

- Samostatné rozhodování o kvalitě ve výrobě

- Dodržování normy ISO 9001

Požadujeme:

- Ukončené SŠ vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou)

- Uživatelská znalost PC (MS Office)

- Výpis z rejstříku trestů

- ŘP sk. B

- Orientace v technické dokumentaci

- Samostatnost, pečlivost, schopnost přijmout zodpovědnost

- Pozitivní myšlení

Nabízíme:

- Zázemí rychle se rozvíjející české firmy

- Měsíční výkonnostní odměnu

- Možnost dalšího profesního růstu

- Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou

- Firemní teambuilding

- Za odpracované roky dovolená navíc

- Nástup co nejdříve, dle dohody

Vhodné pro absolventy.

Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B