Volné pracovní místo  Směnový mistr truhlářské výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 500–28 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Chotíkov 343

Požadavky:
Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nábytkář nebo
SO s výučním listem - obor truhlář

Praxe - Min 2-3 roku v oboru ve vedoucí funkci

Pracovní znalosti
technické znalosti v oblasti truhlářské výroby
práce na PC
znalost technologie v truhlářské výrobě
manipulace s materiálem
řidičský průkaz sk. B

Pracovní dovednosti
řídící schopnosti
vedení týmu 10-15 lidí
organizační schopnosti
tvořivost a kreativita, flexibilita, týmová spolupráce
manuální zručnost, fyzická zdatnost
pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
komunikace, umění jednat s lidmi, přirozená autorita

Pracovní náplň:
organizace a realizace zakázek ve výrobě
vedení týmu pracovníků směny (ve vazbě s vedoucími jedn.úsekůvýroby)
plánování a organizace práce přidělené pracovní skupiny
zajišťování trvalého zvyšování produktivity práce
zajišťování a kontrola kvality a jakosti
zavážení materiálů ke strojům, příprava zakázek pro montáž
příjem materiálu pro výrobní dálnu-práce v truhl.dílně

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017