Volné pracovní místo  SMĚNOVÝ MISTR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce : Český Těšín. Kontakt: použijte odpovědní formulář - CV zasílat s uvedením pozice Směnový mistr.

Pro firmu zabývající se polygrafií hledáme pracovníka na pozici Směnového mistra.

POPIS POZICE
  • Řízení a organizace výrobních procesů dle denního plánu
  • Zajišťování dodání podkladů k jednotlivým operacím
  • Řešení operativních změn ve výrobě
  • Zajištění obsazení směn včetně práce s docházkovým systémem
  • Kontrola kvality výroby
  • Spolupráce při zavádění a dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě
  • Zodpovědnost za využití pracovní doby zaměstnanců, dodržování pořádku na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ technického směru
  • Praxi na pozici mistra nebo vedoucího týmu ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost metod průmyslového inženýrství
  • Znalost MS Office
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti s možností profesního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Měsíční, čtvrtletní a roční odměny
  • Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací program a další

Lokalita: Český Těšín

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 16.6.2016 do 15.5.2017