Volné pracovní místo  SMĚNOVÝ MISTR/OVÁ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO PRACOVIŠTĚ-Rychvald

Náplň práce:
-Vedení a organizace výrobního týmu ve směnném režimu
-Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
-Sledování efektivity procesu výroby v návaznosti na cíle střediska
-Zodpovědnost za zavádění a dodržování nápravných opatření
-Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
-Odborná školení podřízených a jejich další rozvoj
-Implementace a dodržování zásad štíhlé výroby

Co požadujeme:
-SŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektrotechnické výhodou)
-Praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu – podmínkou
-Znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, atd.) – podmínkou
-Zkušenosti s vedením lidí
-Základní znalost AJ výhodou
-Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
-Schopnost týmové práce, organizační schopnosti
-Komunikativnost, flexibilita, odpovědnost, spolehlivost
-Ochota učit se novým věcem

Co nabízíme:
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Práce na zajímavých projektech
-Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
-Flexibilní pracovní doba
-Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
-Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017