Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ ASISTENT/-TKA V AZYLOVÉM DOMĚ (M+Ž)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 500–26 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ ASISTENT/-TKA V AZYLOVÉM DOMĚ (M+Ž)

Požadujeme
" kvalifikační způsobilost pracovníka v sociálních službách ve smyslu ustanovení § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (středoškolské vzdělání ve vyjmenovaném sociálním oboru anebo základní vzdělání doplněné kvalifikačním kurzem pracovníka
v sociálních službách, ten je možné si doplnit do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání)
" zdravotní způsobilost
" výpis z RT
" ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
" dobré komunikační dovednosti
" schopnost týmové spolupráce
" zdatnost v práci na PC
" zájem o problematiku sociálního vyloučení a pozitivní přístup k práci s lidmi bez domova

Uvítáme
" základní orientaci v problematice domácího násilí
" praxi v sociálních službách

Nabízíme
" mzdové ohodnocení 25 500,- Kč až 26 500,- Kč
" zázemí významného církevního poskytovatele sociálních služeb
" podporu supervize a další vzdělávání
" bonusovou dovolenou: 1 týden navíc
" pracovní uplatnění na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Náplň práce
" jednání se zájemkyněmi o službu
" poskytování poradenství, nácvik sociálních dovedností
" spolupráce při vedení individuálních plánů pomoci
" vedení aktivizačních programů s klientkami a jejich dětmi
" zajišťování provozních činností azylového domu

Místo výkonu práce
" Most, Azylový dům pro ženy a matky s dětmi v tísni, Mikoláše Alše 3274

Nástup
01. 07. 2024

Případné dotazy zodpoví:
Jana Amlerová, DiS., mobil: použijte odpovědní formulář (volat od 7.00 do 15.30h.)
Přihlášky do výběrového řízení:
Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nejpozději do 31. 03. 2024 na
e-mail: použijte odpovědní formulář
a) motivační dopis v rozsahu maximálně 1 strany A4
b) profesní strukturovaný životopis
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu výběrovému řízení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2024 do 30.6.2025