Volné pracovní místo  sociální pracovnice/pracovník - vedoucí zařízení soc. služeb

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 35 000–42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Poskytování činností registrované soc. služby - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (dle z. o sociálních službách). Přímá práce s uživateli služby obvykle ve věku 6 - 18 let. Jedná se o činnosti: zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity, pracovně výchovná činnost s dětmi, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, zajištění podmínek pro přiměřené vzdělávání, aktivity umožňující lepší orientaci ve vztazích odehrávajících se ve společenském prostředí, socioterapeutické činnosti, jejichž poskytování vede k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování osob, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Další činnosti pracovnice: vedení sociální služby a pracovníků služby, administrativní práce spojené s vedením služby, vykazování činností poskytnuté uživatelům, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích, vedení porad pracovníků, aktualizace standardů kvality.

Požadujeme:
  • odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru)
  • schopnost vedení sociální služby a týmu pracovníků
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
  • ochota učit se nové věci
  • práce na PC (uživatelská znalost MS Office - Word, Excel a další), eQuip - klientský program
  • zkušenost s řízením menšího kolektivu v oblasti sociálních služeb nebo podobných výhodou

Nabízíme:
  • práci v rozsahu 1,0 úvazku (pracovní doba od 10:00 hod do 18:30 hod.)
  • mzda po zapracování od 35 000,- Kč do 42.000,- Kč, osobní ohodnocení, prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • služební notebook a mobilní telefon
  • příjemné pracovní prostředí
  • profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi)
  • možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce: České Velenice
Předpokládaný nástup: od 1.2.2024
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis. Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář (Předmět emailu: "výběrové řízení ").
Bližší informace podá na tel: použijte odpovědní formulář Aleš Novotný.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.1.2024