Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Třebíč
Zveřejnil:
Úřad práce Třebíč
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Třebíč

Volné pracovní místo SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - SOCIÁLNÍ ASISTENCE A PORADENSTVÍ

19.10.2016
STŘED, z. ú.
Purcnerova 61, Moravské Budějovice, 676 02, Moravské Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Rámcová náplň práce:

  • sociální práce s rodinami ohroženými rizikovými jevy
  • terénní a ambulantní forma práce

Požadujeme:

  • vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník)
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost komunikace a práce s dospělými a dětmi
  • samostatnost v rozhodování a flexibilitu
  • ochotu pracovat v odpoledních hodinách
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu dále se vzdělávat
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • 1,0 pracovní úvazek
  • zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení)
  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • nástup od 1. prosince 2016

Nezbytné náležitosti přihlášky:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: poslat email do 10. 11. 2016.
Bližší informace: Mgr. Hana Oravcová, tel: poslat email , e-mail:  poslat email