Volné pracovní místo  Sociální pracovníci - aktivizační pracovníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍCI
Poždujeme: VOŠ nebo VŠ se zaměřením na sociální práci či sociální pedagogiku se státní zkouškou ze sociální práce (požadavky zákona o sociálních službách na sociálního pracovníka), praxi v oboru sociálních služeb či speciální pedagogiky, ŘP sk. B, znalost zákona o sociálních službách a problematiky standardů kvality sociálních služeb, schopnost realizovat socio-terapeutické činnosti v rámci muzikoterapie, dramaterapie a další, komunikativnost, flexibilitu, aktivní postoj k lidem se ZP, samostatnost a zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu
Náplň práce: jedná o pracovní úvazek sociálního pracovníka a aktivizačního pracovníka pro děti/osoby se ZP - nejtěžší typy. Výhodou je znalost VOKS komunikace, aktivní hra na hudební nástroje apod.- předpoklady k aktivizačním činnostem osob s nejtěžším stupněm ZP
První kontakt: životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na: použijte odpovědní formulář
ov.24.7.2017

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Sociální práce a sociální pedagogika

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.7.2017 do 31.7.2018