Volné pracovní místo  Sociální pracovníci azylového domu Elim a noclehárny Elim

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI AZYLOVÉHO DOMU ELIM A NOCLEHÁRNY ELIM
Jedná se za zástup za trvání mateřské a rodičovské dovolené, možnost prodloužení doby určité.
Zaměstnavatel požaduje: min. VOŠ (viz. požadavky zákona č. 108/2006 Sb.), bezúhonnost, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost jednat s osobami sociálně vyloučenými, znalost legislativních norem a možností pomoci osobám z cílové skupiny, znalost dluhové problematiky, orientace ve standardech kvality sociálních služeb, ochota dále se vzdělávat, základní znalosti práce na PC, ŘP sk. B
Náplň práce: práce sociálního pracovníka spočívá zejména v poskytování základního sociálního poradenství pro osoby bez přístřeší, přímá práce s uživateli v rámci sociální služby, jednání se správními orgány a jinými organizacemi
Podmínky výběrového řízení:
1. Zaslání motivačního dopisu a životopisu do 4.6.2017 na použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte: "Výběrové řízení - sociální pracovník".
2. Vstupní pohovor spojený s vypracováním písemného dotazníku.
K účasti na vstupním pohovoru budou vybraní zájemci informováni e-mailem. Předpokládaný termín pohovoru je 12. června 2017 v Azylovém domě Elim, Horní Jasenka 119, Vsetín.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017