Volné pracovní místo  sociální pracovníci nebo speciální pedagog

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 7 852 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PORADCE RANÉ PÉČE
(sociální pracovník nebo speciální pedagog)
s místem výkonu práce: Bohumín, Nerudova 1041
Poradna rané péče SALOME hledá pro terénní práci v rodinách s dětmi se zdravotním postižením nového člena týmu na pozici poradce rané péče s místem výkonu SALOME Bohumín, ul. Nerudova 1041.
Nástup možný ihned.

Požadujeme
"VŠ obor sociální práce nebo speciální pedagogika
"výborné komunikační dovednosti
"aktivní přístup k práci, zodpovědnost
"schopnost individuální práce i týmové spolupráce
"dobrá znalost MS Office
"řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
"organizační schopnosti
"kladný vztah k cílové skupině služby rané péče
"trestní bezúhonnost
"vítána praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením (event. kurzy AAK, bazální stimulace, polohování aj.)
Nabízíme
"práce na HPP, úvazek 0,5 (s výhledem na neurčito)
"smysluplnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru
"dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu
"zaměstnanecké benefity
"možnost dalšího vzdělávání v oboru
"mzdové podmínky: tarifní mzda 7852 Kč + zvláštní příplatek + osobní ohodnocení po zkušební době
Náplň práce:
"poskytování rané péče v klientských rodinách (podle § 54 zákona o sociálních službách)
"vedení dokumentace klientů
"spolupráce s dalšími odborníky podílejícími se na péči o dítě
"komunikace s dalšími organizacemi a úřady (speciální MŠ, ZŠ, NNO, SPC, zdravotnická zařízení, sociální odbory apod.)
"realizace programů a akcí PRP SALOME
"prezentace poradny a služeb rané péče na veřejnosti
Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář V předmětu e-mailu uveďte VŘ - raná péče. Přihláška bude obsahovat strukturovaný ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS. Na neúplné přihlášky či přihlášky přijaté po tomto termínu nebude brán zřetel!
1.kolo výběrového řízení - proběhne formou posouzení zaslaných přihlášek.
Uchazečům, kteří uspějí v prvním kole, bude termín vlastního výběrového řízení sdělen
e-mailem, případně telefonicky.
2.kolo výběrového řízení - osobní pohovor s uchazečem - termín bude upřesněn.

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Litvanová - vedoucí střediska.

Přijímací pohovor proběhne v prostorách střediska SALOME Bohumín, Slezské diakonie.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.9.2016