Volné pracovní místo  Sociální pracovníci

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 27 430–40 110 Kč / měsíc

Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle platových tabulek v závislosti na započitatelné praxi na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)

Náplň práce:
  • Komunikace se zájemci o sociální službu a jejich blízkými, příjem klientů do služby, vedení sociální dokumentace včetně vyhodnocování a plnění individuálních plánů, zabezpečení sociální agendy, včetně komunikace s dalšími úřady, monitoring kvality poskytované péče, poskytování odborného poradenství v kontextu sociálních služeb, práce v IS Cygnus 2.

Požadavky:
  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
  • Znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a vyhlášky č. 505/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, včetně problematiky standardů kvality.
  • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet).
  • Komunikační a organizační schopnosti, iniciativa.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
  • Zodpovědnost, spolehlivost.
  • Praxe v sociální oblasti výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme:
  • Služební notebook a mobilní telefon.
  • Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • 25 dnů dovolené/kalendářní rok.
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování.
  • Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Sociální pracovníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Ing. Adéla Machalová, ředitelka z Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sociální pracovníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.