Volné pracovní místo  Sociální pracovník / pracovník v sociálních službách

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Náplň práce: pracovník pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog; zajišťuje běžný provoz v K-centru a terénu; vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí; podílí se na chodu centra;
Požadujeme: věk min. 21 let; VOŠ a VŠ - sociálního nebo zdravotnického zaměření; případně kvalifikace pracovníka v sociálních službách (kurz lze doplnit po nástupu); orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách; znalost práce na PC ( Windows, MS Office, Internet); schopnost komunikace a práce s lidmi; vyjasněný vztah k drogám, ŘP sk.B;
Výhodou je: další vzdělání v oboru ( sociální a zdravotní služby); doložená praxe v oboru; praktické dovednosti;
Nabízíme: zázemí dobře profilované organizace v oboru; know-how profesionální sociální služby; stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce; možnost dalšího vzdělávání; týmová práce pod supervizí a metodickým vedením;
V případě zájmu zašlete profesní životopis a motivační dopis.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017