Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce do Sociální rehabilitace

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 14 900–21 700 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme sociálního pracovníka pro práci v sociální rehabilitaci s dětmi a mladými dospělými s PAS, ADHD a přidruženým mentálním postižením.
POŽADUJEME: vysokoškolské vzdělání, splnění vzdělání na pozici sociálního pracovníka dle 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Vítáme znalost problematiky a metod práce s osobami s PAS a ADHD. ŘP skupiny B výhodou, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního poměru, FKSP, 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: životopis nebo případné dotazy zasílejte na: použijte odpovědní formulář
ov. 12.3.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2024 do 14.9.2024

Máte zájem o nabídku Sociální pracovník/ce do Sociální rehabilitace?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Veronika Nosálková z Centrum ÁČKO, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sociální pracovník/ce do Sociální rehabilitace

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.