Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ve středisku Stopa čápa
  • PP na dobu určitou do 31. 12. 2017 s možností prodloužení; nástup od 1. 12. 2016, popř. dříve dle domluvy
  • Náplň práce: poskytuje klientům pomoc a podporu, provází je v obtížných životních situacích; pracuje s náhradními rodinami v jejich přirozeném prostředí; jedná se zájemci, uzavírá s klienty smlouvy, realizuje individuální plánování; je klíčovým pracovníkem/klíčovou pracovnicí vybraných klientů; organizuje a následně se účastní pobytů a akcí pro rodiny v náhradní rodinné péči; dbá na svůj odborný růst; podílí se na tvorbě a aktualizaci metodických postupů v souladu se standardy kvality
  • Požadujeme: VŠ či VOŠ vzdělání - vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (§ 110); bezúhonnost; aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb a SPO; aktivní znalost zákona o sociálních službách, zákona o sociálně-právní ochraně dětí; znalost práce na PC (programy Word, Excel); ŘP sk. B
  • Nabízíme: týmovou a individuální supervizi; možnost prohlubování a zvyšování kvalifikace
stabilní a dobré finanční ohodnocení; možnost uplatnění svých zkušeností v dynamicky se rozvíjející organizaci; 5 týdnů dovolené

  • Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis (osnovu možno stáhnout na použijte odpovědní formulář s prohlášením: "Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Salinger, z.s."; motivační dopis v rozsahu min. 0,5 - max. 1 A4 s uvedenou osnovou: Co mě motivuje pro práci s uvedenou cílovou skupinou?; Proč bych měl/a získat danou pracovní pozici právě já?; Čím můžu do budoucna přispět středisku Stopa čápa, popřípadě svému zaměstnavateli?; kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (možno stáhnout na použijte odpovědní formulář popř. výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • Pokud nebude přihláška obsahovat výše uvedené náležitosti, nebude uchazeč přizván k výběrovému řízení.
  • Přihlášky zasílejte do 31. 10. 2016 do 12:00 hod. na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo adresu Stopa čápa, třída Karla IV. 430, 500 02 Hradec Králové s označením obálky VŘ-SP.
Uchazeči splňující podmínky budou následně elektronicky informováni o konkrétním datu a době konání výběrového řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 31.12.2017