Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný od 1. 4. 2017 nebo dle dohody.
Náplň práce: poskytování sociálních služeb (kontaktní práce, poradenství, poskytování informací, sociálně právní pomoc, vyjednávání se školou, rodinou, úřady atd.).
Další požadavky: VOŠ/VŠ vzdělání; znalost standardů kvality sociálních služeb; trestní bezúhonnost. Zaměstnavatel uvítá praxi v sociálních službách.
Zaměstnavatel dále nabízí: zajímavou a tvořivou práci v dynamickém kolektivu, nástupní plat hrubého 16.000,- Kč.
Přihlášky zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis; motivační dopis (rozsahu 0.5 A4).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - podmínkou odborná způsobilost dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Benefity

  • Jiné výhody - práce pod supervizí a metodickým vedením, možnost dalšího vzdělávání

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017