Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE
Oblastní charita Most vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník pro Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Rozmarýnek. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.
Požadujeme:
Vzdělání předepsané pro sociální pracovníky dle zákona č. 108/2006 Sb. Komunikační předpoklady, schopnost pracovat samostatně i v týmu, motivaci pro práci s rodinami ze sociálně znevýhodněného prostředí, znalost práce na PC (MS Office, Internet), trestní bezúhonnost.
Náplň práce: Vyhledávání potencionálních uživatelů služby v jejich přirozeném prostředí, práce s rodinou na formulaci zakázky a zjišťování jejich aktuálních potřeb, vedení administrativy.
Platové podmínky: 25.000 Kč (podle dosaženého vzdělání a délky praxe)
Nástup do zaměstnání: 02. 01. 2018
Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 25.10.2017 na e - mail: použijte odpovědní formulář Informace na tel: použijte odpovědní formulář
Výběrové řízení se uskuteční 30.10. 2017 od 08:00 hod. na adrese ul. F. Malíka čp. 956/16a, Most.

Požadované vzdělání

  • Sociální činnost

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2018 do 31.12.2020