Volné pracovní místo  Sociální pracovník-nice / Pracovník-nice v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Sociální pracovník-nice / Pracovník-nice v sociálních službách
Požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou, preferujeme zájemce s VOŠ, VŠ zaměřené na sociální práci popřípadě s kurzem "Pracovník v sociálních službách".
  • kvalifikací pedagogického směru (učitelství pro MŠ nebo 1. stupeň ZŠ, sociální pedagogika, speciální pedagogika apod.)
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Pracovní náplň:
  • přímá sociální práce s kolektivem sociálně znevýhodněných dětí
  • administrativa související s poskytovanými službami…
Pracovní doba:
Po - Pá 10:00-18:30 hod.
Nabízíme: možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
HLÁSIT SE: e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 30.6.2017