Volné pracovní místo  Sociální pracovník / pracovnice

Firma Aspekt z.s.
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 32 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu s motivačním dopisem na adresu použijte odpovědní formulář Odesláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.
Případné bližší informace telefonicky.

Požadujeme:
  • vzdělání speciální pedagog/žka, sociální pracovník/ice, případně jiné vzdělání pro přímou práci podle zákona o sociálních službách
  • komunikativnost, schopnost empatie.

Náplň práce:
  • podpora společenského a pracovního uplatnění osob se zdravotními potížemi
  • jednání s klienty sociálních služeb i zaměstnavateli, hledání nových řešení pro jejich situace
  • účast na poradách, pravidelná intervize, možnost řešit vše s týmem kolegů.

Nabízíme:
  • různorodou a zajímavou práci
  • flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) s možností prodloužení dle dohody
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé finanční ohodnocení
  • služební notebook a mobilní telefon
  • práce v příjemném menším kolektivu
  • společné firemní akce na stmelování kolektivu
  • nástup od 1.8.2024 nebo dle dohody.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - služební notebook a služební telefon

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2024 do 30.11.2027