Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ sociální pracovnice

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Česká Lípa
Úvazek: celý (8 hodin denně)
Nabízíme:
  • zajímavou, různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu
  • zaškolení, metodické vedení, supervizi a další rozvoj
  • dovolená navíc, home-office (možnost práce z domova), teambuilding
Náplň práce:
  • individuální a skupinová práce s lidmi se znevýhodněním za účelem podpory získání zaměstnání - poskytujeme sociální rehabilitaci formou podporovaného zaměstnávání, více na použijte odpovědní formulář
  • spolupráce se zaměstnavateli (aktivní vyhledávání, konzultace, poradenství), dalšími sociálními službami a institucemi, rodinami, opatrovníky
  • prezentace služby veřejnosti
Požadavky:
  • min. VOŠ (v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
  • uživatelská znalost PC (Word, internet, Excel, Power Point)
  • zodpovědný přístup k práci, tvořivé a otevřené myšlení, samostatnost a aktivní přístup k řešení úkolů, komunikační schopnosti, flexibilitu, trpělivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • ochota učit se novým věcem
Plat: od 18 000 do 20 000 Kč
Nástup: leden - únor 2018
Kontakt: Mgr. Denisa Oslejová - použijte odpovědní formulář
Životopis a motivační dopis zasílejte na použijte odpovědní formulář případně na adresu Palachova 504/7, 468 41 Liberec 1 do 3.1.2018 - vybraní uchazeči budou telefonicky přizvání k výběrovému řízení, které proběhne v liberecké kanceláři (Palachova 504/7, Liberec 1, 460 01).
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2018