Volné pracovní místo Sociální pracovník Střediska Racek

1.11.2016
Oblastní charita Kutná Hora
Havířská 403/3, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01, Kutná Hora
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách
  • poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice
  • pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
  • pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím
  • zprostředkování navazujících služeb

    Požadavky:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost a motivace pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit
  • dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systému
  • orientace v odborném poradenství a předchozí praxe či zkušenost s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou
  • časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu
  • ztotožnění se s posláním organizace
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič výhodou

    Nabízíme:

  • zaměstnání na plný úvazek – pracovní poměr na dobu určitou od 1.10.2016 do 30.9.2017

(poté možnost dalšího prodloužení)

  • smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru
  • zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
  • dobré pracovní zázemí, prostor pro seberealizaci
  • možnost dalšího vzdělávání, supervize
    • pracovní doba: 8:00 – 16:30
  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

Místo výkonu práce:

  • Kutná Hora, sociálně vyloučené lokality Kutnohorska

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, vlastní organizace náplně práce, možnost dalšího vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení
V případě zájmu se hlaste POUZE na uvedený email!!!
Místo výkonu práce: Havířská 403, Kutná Hora