Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • vzdělání požadované zákonem (VOŠ, VŠ - sociální zaměření)
  • základní orientaci v zákoně 108/2006 Sb., o soc. službách a ve vyhlášce 505/2006 Sb.
  • zkušenost při vytváření standardů kvality služby
  • základní orientace v oboru psychiatrie
  • znalost práce na PC, organizační a administrativní dovednosti
  • schopnost empatie, individuální i týmové práce, dobré komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič
  • morální bezúhonnost, ztotožnění se s firemní kulturou organizace

Nabízíme:
  • odpovídající platové ohodnocení dle stanovených tarifů
  • zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravu)
  • profesní a osobní rozvoj (vzdělávání, supervize)
  • dobrý pracovní kolektiv

Pracovní náplň:
  • úvazek 0,875 (35 hodin týdně) - zástup za mateřskou dovolenou
  • nástup od října 2016
  • přímá práce s uživateli služby v zařízení i v terénu (vedení aktivit, jednání se zájemcem o službu, individuální plánování, individuální práce s uživateli v terénu), podíl na vytváření metodik zařízení, administrativa

Strukturovaný životopis a práci v rozsahu minimálně A4 na téma "Moje představa práce sociálního pracovníka v Paprsku naděje" zašlete do 8. 8. 2016 e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář
1. kolo výběrového řízení formou pohovoru proběhne 15. 8. 2016 od 13:30 hod,
2. kolo bude probíhat jako jednodenní stáž v zařízení.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Šmejkalová, tel.: použijte odpovědní formulář ; Gen. Sochora 705, 674 01 Třebíč

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.10.2016