Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 16 800–18 750 Kč / měsíc

Pošlete svůj motivační dopis a životopis e-mailem na : použijte odpovědní formulář

POŽADAVKY: splnění odborné způsobilosti sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., komunikativnost, odpovědnost a schopnost pracovat samostatně

NÁPLŇ PRÁCE: poskytování odborného sociálního poradenství zaměřené na sociálně - právní poradenství (dluhovou problematiku, rodinné právo, sociální dávky, bydlení, poradenství obětem trestných činů, pozůstalým), vedení spisové dokumentace, administrativa

CO ZÍSKÁTE: poloviční úvazek s možností navýšení po zapracování, pracoviště Klatovy, pravidelnou dobornou supervizní podporu, možnost profesního rozvoje, dovolenou 5 týdnů, 3 Sick days, vzdělávání, zapojení do zvýhodněné firemní telefonní sítě
Pro bližší informace telefonujte na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017