Volné pracovní místo Sociální pracovník

8.1.2016
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu
Místo pracoviště
Šafaříkova 557/14, Vinohrady, 120 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

Prosíme prvotně o zaslání životopisu a motivačníhho CV na uvedeneou emailovou adresu.

Pracoviště:
Krajská pobočka pro hl. m. Prahu – kontaktní pracoviště v Praze 2, Šafaříkova 557/14, Praha 2
Hlavní náplň činnosti:

  • kompletní zajištění agendy dávek hmotné nouze, vyřizování věcí ve správním řízení
  • provádění sociálních šetření a vyřizování posouzení dávek hmotné nouze
  • provádění poradenských a konzultačních činností v sociální oblasti
  • řešení sociálně-právních problémů klientů formou aplikací odborných metod sociální práce

Kvalifikační a další požadavky:

  • podmínkou: ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ v sociálním oblasti nebo splněná praxe dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o speciálních službách
  • trestní bezúhonnost, zdravotní a odborná způsobilost
  • znalost problematiky správního řízení vítána
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • práce s lidmi, komunikační dovednosti, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, psychická odolnost, práce v týmu

Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 9. platové třídě
  • Výše mzdy se odvíjí od získané praxe
  • pružná pracovní doba – plný úvazek
  • místo výkonu práce – Praha 2, Bělehradská 86)
  • nástup březen 2015 (hlavní pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení)

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis se strukturovaným životopisem na e-mailovou adresu: poslat email nebo písemně na adresu:Úřad práce ČR – krajská pobočka pro hl. m. Prahu
Kontaktní pracoviště v Praze 2
K rukám Mgr. Marii Züglerové
Šafaříkova 557/ poslat email Praha 2

Požadované dovednosti

  • Práce s PC