Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE pro agendu příspěvek na péči

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 15 780–23 730 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci, Kontaktní pracoviště Frýdlant
Hlavní náplň činnosti:
  • sociální šetření v přirozeném prostředí žadatele
  • rozhodování o dávkách příspěvek na péči
  • kontrola využívání příspěvku na péči
Kvalifikační a další požadavky:
  • vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, min. vyšší odborné vzdělání
  • výhodou znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád
  • výhodou orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office
  • schopnost sociálního kontaktu a komunikace
  • dobrý zdravotní stav
  • odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
  • dobrá znalost českého jazyka
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa
  • svéprávnost a občanská bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Pracovní podmínky:
  • platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
  • plný pracovní úvazek
  • pružná pracovní doba
  • předpokládaný nástup 29. 9. 2017, případně dle dohody
  • pracovní poměr na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené státní zaměstnankyně
Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 20. 8. 2017 včetně na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.9.2017