Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce - vedení přímé práce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 18 670 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vedení týmu soc. pracovníků při přípravě a realizaci aktivit v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež; práce na vnitřních směrnicích a implementaci standardů kvality; individuální plánování s uživateli služby

Požadujeme:
  • vzdělání sociálního pracovníka dle kritérií zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; dobrou znalost práce s programy Excell, Word; dobré komunikační schopnosti, schopnost řídit tým pracovníků; rejstřík trestů bez záznamu; praxe v práci s dětmi a mládeží výhodou.

Nabízíme:
  • stravenky; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou

Zájemci se mohou hlásit do 27.5.2016 včetně:

Pozn.: vybraní uchazeči budou pozváni na 2.kolo výběrového řízení, které se bude konat 2. června 2016

Místo výkonu práce: Armáda spásy ČR, 9. května č.p. 2481/107 a Husova, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016 do 19.6.2017