Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce - zdravotně-sociální pomocník/ce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 10 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

Strukturovaný životopis, případně relevantní reference, prosím zasílejte e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte "výběrové řízení a název pozice".
Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky. Oznámení o negativním výsledku výběrového řízení zasíláme pouze na vyžádání mailem. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, případně neobsadit pracovní místo v případě, že uchazeči nenaplní potřeby a očekávání organizace. Sdružení sociálních asistentů, z. s. si vyhrazuje právo na vyřazení přihlášek, které nebudou odpovídat požadovaným náležitostem.

Popis pracovní pozice:
Výkon terénní sociální práce v režimu zdravotně - sociální pomoci ve smyslu § 69 zákona
č. 108/2006 Sb., o sociálních službách: terénní programy ve městě Ostrava.

Nabízíme:
  • možnost flexibilně plánovat svou práci (např. do 4 dnů v týdnu, s přerušením prac. doby pro vyřízení osob. záležitostí apod.);
-tvůrčí a samostatnou práci;
-možnosti profesního růstu a vzdělávání;
-adaptační program pro nové zaměstnance;
-nástupní plat od 21.000,-Kč / plný úvazek.

Požadujeme:
-vzdělání na VOŠ či VŠ se zaměřením na sociální práci (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách);
-trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
-schopnost samostatného výkonu sociální práce;
-orientaci v relevantních právních předpisech (zejm. zákon o sociálních službách a zákon o sociálně-právní ochraně dětí)a znalost Standardů kvality);
-znalost zdravotně - sociální pomoci a orientace ve zdravotnických službách;
-samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost, vysoké pracovní nasazení;
-schopnost empatie, ochotu dále se vzdělávat a pracovat pod supervizí.

Vítána:
Praxe v oboru, zkušenosti s prací s rodinami a dětmi, komunikativnost a prezentační dovednosti.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2017