Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Lokalita Nový Jičín
Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 14 760 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 13.2.2017
Sociální pracovník/ce v Oddělení hmotné nouze
Pracoviště: Krajská pobočka ÚP ČR v Ostravě - Kontaktní pracoviště Nový Jičín
Hlavní náplň činnosti:
  • zajišťování agendy při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi
  • provádění odborné sociální práce včetně zajišťování dokumentace a informací a odborných podkladů pro sociální práci včetně jejich zpracování
  • zpracování měsíčních dávek hmotné nouze, vyhodnocení nároků včetně rozhodnutí o dávce
  • řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů
  • poradenství
  • spolupráce se správními orgány a jinými organizacemi v zájmů klientů
Kvalifikační a další požadavky:
  • ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání, kvalifikace dle zákona č.108/2006 Sb.
  • výhodou znalost agendy dávek hmotné nouze
  • výhodou znalosti zákonů č. 111/2006 Sb. O pomoci v hmotné nouzi, č.110/2006 Sb. o životním a existenčním minimu a č.500/2014 Sb., správní řád
  • výborná uživatelská znalost práce s PC, zejména MS WORD a MS Excel
  • psychická odolnost, samostatnost, pečlivost a důslednost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
Pracovní podmínky:
  • platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
  • pružná pracovní doba - plný úvazek
  • předpokládaný nástup - březen 2017
  • pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 23.02.2017 včetně na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář .
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017