Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: sociální pracovník/ce
Náplň práce:
terénní pracovník v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi
Požadavky:
  • odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborů dle vyhlášky č. 505/2006 + doklad o vzdělání či o absolvování rekvalifikačním kurzu
  • organizační a komunikační schopnosti, asertivita, týmová spolupráce, empatie, trpělivost, schopnost naslouchat
  • uživatelská znalost PC - MS Office, e-mail, vyhledání na internetu apod.
  • řidičské oprávnění sk. B - vlastní automobil
Zaměstnanecké výhody:
stravenky, cestovní náhrady, mobilní telefon, služební PC, různorodá práce v přátelském kolektivu
Nástup: na dobu určitou od 15.3.2017 do 31.3.2018
(možnost i na zkrácený pracovní úvazek)
Mzda: 15 000,- až 19 000,- Kč
Kontakt: Jirotková Jana Bc., tel.: použijte odpovědní formulář (po - pá 8:00 - 16:30 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce: Farní charita Příbram, Jiráskovy sady 240, Příbram II

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.3.2017 do 31.3.2018