Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Zájemci mohou zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: použijte odpovědní formulář do 4.6. 2017. U vybraných uchazečů/ček je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracoviště MV v Praze.

Požadujeme:
-VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce)
-prokazatelná odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. podmínkou!
-multikulturní toleranci a komunikační dovednosti
-uživatelskou obsluhu PC
-ŘP skupiny B
-komunikativní znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou
-ochotu dále se vzdělávat

Náplň práce:
-sociální poradenství pro klienty - cizince z třetích zemí (mimo EU)
-monitoring potřeb a situace cizinců v regionu
-prevence vzniku sociálně patologických jevů
-tvorba podkladů pro realizaci projektu AMIF

Nabízíme:
-odpovědnou a zajímavou práci
-zařazení v platové třídě 10 dle NV č. 564/2006 Sb.
-odborný růst a účast na firemních vzdělávacích akcích
-zaměstnanecké výhody zaměstnance organizační složky státu
-pracovní doba: Po, St 8:30-19:00, Út, Čt 7:30-15:00, Pá 7:30-14:00

Nástup: 1.7.2017
Pracovní poměr na dobu určitou (40 hod/týden), poté možnost prodloužení dle délky trvání projektu.
Informace o projektu: použijte odpovědní formulář o naší organizaci: použijte odpovědní formulář

Zaměstnanecké výhody:
5 dní indispozičního volna, 25 dní dovolené, fond kulturních a sociálních potřeb, možnost vzdělávání.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017