Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 20 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Hlinsko v Čechách.
Pracovní náplň: přímá práce s klienty v Komunitním týmu - služba sociální rehabilitace.
Požadavky: odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110 - sociální pracovník, zdravotně-sociální pracovník, speciální pedagog), trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, ovládání PC, základní znalost legislativy zejména Zákona 108/2006 Sb., schopnost samostatné a odpovědné práce, otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním, flexibilita a aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem.
Praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocných výhodou.
Nabízíme: po roce lze pracovní smlouvu prodloužit (nejde o zástup za mateřskou dovolenou), prémie, dovolená navíc.
Profesní životopis, motivační dopis zašlete do 20. října 2017 e-mailem. Další informace telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017 do 30.11.2018