Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 17 360–26 110 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Olomouci, Kontaktní pracoviště v Šumperku

Místo výkonu práce: Šumperk

Hlavní náplň činnosti:
  • zajišťování agend při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi
  • zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení a provádění šetření v místě.

Kvalifikační a další požadavky:
  • vzdělání VŠ v oboru nebo VOŠ - sociálně právní + kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • výhodou: znalost agendy hmotné nouze
  • znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
  • výhodou: řidičský průkaz sk. B
  • práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, práce v terénu
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
  • platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
  • pružná pracovní doba - plný úvazek
  • předpokládaný nástup prosinec 2017
  • pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a doklad o ukončeném vzdělání nejpozději do 16.11.2017 včetně na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktováni budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2017