Volné pracovní místo  SOFTWARE QUALITY ENGINEER

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Thámova č.p. 289/13, Karlín, 186 00 Praha 8
kontakt: Martínková Marcela, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce
Náplň práce
" Podílení se na definování a zavádění postupů vývoje a jejich dokumentaci
" Podpora týmu při identifikaci a implementaci zlepšování kvality
" Koučování projektového týmu v oblastech souvisejících s kvalitou software
" Posuzování a audit interních a externích softwarových projektů
Požadujeme
" VŠ vzdělání technického směru
" Dobrá znalost Angličtiny (užití na denní bázi)
" Několikaleté zkušenosti s definováním, udržováním a zdokonalováním softwarových procesů
" Zkušenosti s plánováním, prováděním & reportováním hodnocení a auditem
Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017