Volné pracovní místo Soustružníci - obráběči kovů

28.5.2016
Rudolf Jurajda
Místo pracoviště
396, Prostřední Bečva, 756 56, Prostřední Bečva
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

SOUSTRUŽNÍCI – OBRÁBĚČI KOVŮ
Pracovní doba: pouze v pracovní dny 6:00 – 14:30 h., So,Ne,Svátky – NE
Požadujeme: vyučení v oboru, minimálně 5 let praxe v obrábění na středním a velkém soustruhu. Výborná znalost čtení výkresové dokumentace a následné zvládnutí výroby dle zadané dokumentace, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, obětavost, profesionální konstruktivní přístup k práci. Dobrý zdravotní stav nutností.
Náplň práce: Výroba a soustružení potrubních dílů, závítů nátrubků a jiných potrubních dílů . Práce v čistém a teplém prostředí. Možnost profesního a platového růstu. Práce v mladém kolektivu.
Nabízíme: příspěvek na stravování a jiné výhody
První konakt: e-mailem na poslat email
ov.1.4.16

Podobné nabídky práce

FRÉZAŘ NA 5OSÉ FRÉZCE (21.000 - 28.000,- Kč)
Máte zkušenosti s obsluhou CNC frézky (3osé, 5osé) a hledáte práci ve stabilní firmě, která kromě základní mzdy může nabídnout širokou škálu dalších benefitů, jako například hrazení nákladů na dopravu? Společnost dlouhodobě ...
Advantage Consulting, s.r.o. olomouc, Přerov, Nový Jičín, Vsetín... Plný úvazek
včera
Obsluha CNC strojů (od 20 000 Kč)
seřizování a údržba CNC strojů
SPINWARE s.r.o. Přerovsko, Olomoucko Plný úvazek
týden
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (16 000 Kč - 22 000 Kč)
- montážní práce - práce s technickou dokumentací
týden
LAKÝRNÍK (20 000 Kč - 27 000 Kč)
- příprava povrchů před lakováním - aplikace nátěrových hmot - následná kontrola
SPINWARE s.r.o. Olomoucko, Přerovsko Plný úvazek
týden
Obsluha pily /strojírenství/
seřizování a obsluha malé pily ve strojírenské výrobě řešení problémů ve výrobě plnění pracovních úkolů
SPINWARE s.r.o. Hranice na Moravě Plný úvazek
týden
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ (15.000 - 17.000,- Kč)
Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Mezi Vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnosti? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který má co nabídnout? Tak využijte této jedine ...
Advantage Consulting, s.r.o. vsetín Plný úvazek
týden