Volné pracovní místo  Soustružník (provoz Uničov)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.
Náplň práce:
  • seřizování a obsluha konvenčních a číslicově řízených soustružnických strojů, vodorovných vyvrtávaček a obráběcích center při strojním obrábění, soustružením, vrtáním a vyvrtáváním.
  • řezání všech druhu závitu
  • obrábění vnějších povrchů

Co po vás požadujeme:
  • SOU v oboru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • dovednost měřit s délkovými měřidly

Co vám můžeme nabídnout:
  • výkonové odměny
  • obědy za 18-22,- Kč v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
  • výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
  • ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
  • zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
  • stabilní a perspektivní zaměstnání

Benefity

  • Ubytování - Ubytovna přímo v areálu.
  • Podnikové stravování - Obědy za 22 Kč, chlazená strava za 18 Kč
  • Dovolená navíc - Týden dovolené navíc.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2020