Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
Jihlava
Zveřejnil:
Úřad práce Jihlava
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů Jihlava

Volné pracovní místo SOUSTRUŽNÍK - středisko automatizace

22.1.2015
MODIA, a.s.
Místo pracoviště
53, Hruškové Dvory, 586 01, Jihlava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • samostatně vykonává kusové soustružnické práce podle výkresové dokumentace pro kusovou výrobu.

Požadujeme:

  • min. SOU – obraběč kovů, ideálně jako soustružník
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou
  • orientace ve čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • finanční ohodnocení dle vykonané práce
  • příspěvek na sportovní a kulturní vyžití
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné odborné vzdělávání

Mzda bude stanovena dle praxe a zkušeností. V případě, že splňujete naše požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, tak mi zašlete svůj životopis na: poslat email !!!DŮLEŽITÉ!!! – do předmětu zprávy uveďte „SOUSTRUŽNÍK – AUTOMATIZACE MODIA“.