Volné pracovní místo  Soustružník/ce - frézař/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:25.2.2016, a.: 18.10.2016.
Hlavní pracovní náplň:
  • seřizování a obsluha CNC obráběcích strojů
  • tvorba programů CNC strojů při náběhu nové výroby
  • nastavování strojů při změně sortimentu obrábění
Požadujeme:
  • vyučení v oboru mechanik-seřizovač nebo obráběč kovů s rekvalifikací na obsluhu CNC strojů, popř. doložení osvědčení o profesní kvalifikaci Frézování kovových materiálů (kód: 23-023 H) nebo Soustružník kovových materiálů (kód: 23-022 H) dle Národní soustavy kvalifikací výhodou
  • praxe min. 2 roky
  • znalost programování strojů v jazyce FANUC
  • znalost obsluhy a seřizování CNC soustruhů a vrtacího centra
  • samostatnost ve vlastní pracovní činnosti
  • dobrou orientaci v technologické dokumentaci
  • dobrou pracovní morálku, výkonnost a aktivní přístup
  • ochotu učit se novým věcem
  • práci v jednosměnném (dvousměnném) provozu
Nabízíme:
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů vyplývajících z kolektivní smlouvy
  • práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to:
v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod.
v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 25.2.2016