Volné pracovní místo  Specialista dokumentace a mapování sítě/junior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
e-mailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
zpracování technické a projektové dokumentace telekomunikačních sítí
navrhování trasy kabelů, umístění vysílačů a přijímačů, podpěrných bodů, rozpojovacích a přípojkových skříní
ověřování průchodnosti a propustnosti signálu navržených tras
příprava dokumentace pro územní a stavební řízení
komunikace s techniky a projektanty

Požadujeme:
SŠ vzdělání
výhodou avšak ne podmínkou znalost SW NetStork
znalost MS Office
ŘP skupiny B
orientace v oblasti telekomunikací a technické dokumentaci výhodou
pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Pracovní doba: 8:30 - 17 hod

Zaměstnanecké výhody: osobní automobil,mobilní telefon, notebook, internet a TV

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - osobní automobil,mobilní telefon, notebook, internet a TV

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.7.2017