Volné pracovní místo  SPECIALISTA - ELEKTRONICKÉ KOMPONENTY

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Specialista - elektronické komponenty.

Náplň práce:
Vyhledávaní, analýza a test nových elektrosoučástek použitých na nových osvětlovacích systémech automobilů
Kooperace při vývoji LED osvětlovacích systémů pro automobilový průmysl
Zlepšování stávajících metod testování elektrosoučástek a kooperace při zavádění nových metod
Rozbor poruch a stanovení možností nápravy
Kooperace s producenty/dodavateli elektrosoučástek na optimalizaci technického řešení

Požadavky:
VŠ technického směru (elektro)
Znalost technologických a výrobních procesů elektrosoučástek
Znalost kvalifikace elektrosoučástek a technické zkušenosti jsou výhodou
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
Odborný a kariérní růst
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu a stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
Flexibilní pracovní dobu
Vzdělávání AJ a jiné

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2016 do 28.2.2017