Volné pracovní místo  specialista interní kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • VŠ, SŠ technického směru podmínkou
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • znalost a aplikace příslušných norem, metod a nástrojů kvality v automobilovém průmyslu
  • MS Office, Internet Explorer
  • časovou flexibilitu
  • 4 roky praxe v oboru kvalita
Pracovní náplň:
  • řízení úseku interní kvality související s činnostmi v oblasti QMS (systém managementu kvality)
  • řízení, rozvoj a dohled nad dodržováním standardů společnosti a aplikovaných norem ISO 9001, ISO/TS 16949, a právních předpisů
  • provádění interních procesních auditů
  • teamová spolupráce při tvorbě P-FMEA
  • tvorba kontrolních plánů
  • tvorba balicích předpisů a návrhů balení
  • podílení se na návrhu nových a stávajících procesů v oblasti kvality
  • vyhodnocování a reporting ukazatelů kvality (zmetkovitost, náklady na nekvalitu, ppm, apod.)
  • reporty a analýzy požadované vedením společnosti
Nabízíme:
  • dobré platové podmínky a firemní benefity
  • perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • pracovní doba 7:30-16:00 hod. - možnost úpravy po dohodě

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - (nezadáno)
  • Němčina - (nezadáno)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016