Volné pracovní místo  Specialista IT a controlingu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
" Poskytování první linie technické podpory a řešení základních IT požadavků (např. problémy s připojením, software, hardware)
" Správa uživatelských účtů a přístupů
" Podpora při instalaci a konfiguraci softwaru a hardware
" Spolupráce s IT týmem při řešení složitějších technických problémů
" Správa webových stránek, sociálních sítí
" Vyhodnocení ziskovosti zakázek
" Příprava a kontrola rozpočtů a finančních plánů
" Sledování a analýza finančních výkazů
" Spolupráce na zlepšení finančních procesů a systémů
" Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
" Vytváření reportů a prezentací pro vedení firmy
" Podpora při finančním rozhodování a strategickém plánování
POŽADAVKY:
" Vzdělání v oblasti ekonomie, financí nebo IT, VŠ vzdělání výhodou
" Pokročilá znalost MS Excel podmínkou (tvorba kontingenčních tabulek, využití funkcí, tvorba grafů)
" Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
" Znalost češtiny a komunikační angličtiny
" Samostatnost, pečlivost a týmový duch
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin
" Občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
" Firemní a teambuildingové akce
" Odměna za doporučení nového kolegy
" Odměna za věrnost a životní jubilea
V případě zájmu se hlásit e-mailem nebo telefonicky PO - Pá 8-15 hod

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Specialista IT a controlingu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Zuzana Schreiberová z ROKA Industry, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista IT a controlingu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.