Volné pracovní místo  Specialista/-ka SAP

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Specialista/-ka se zaměřením na PS (Projekt System - plánování dlouhodobých projektů), LE (Logistic Execution), WM (Workflow Management - procesy schvalování apod.)

Požadavky:
  • vzdělání ve strojním inženýrství (vzdělání ukončené nebo krátce před dokončením)
  • základní zkušenost nebo ideálně osvědčení v PS, LE nebo WM modulech SAP
  • dobré komunikační dovednosti
  • zaměření na proces
  • týmově orientované myšlení a jednání
  • strukturovaný přístup a analytické myšlení
  • velmi dobrá znalost angličtiny

Náplň práce:
  • analýza a optimalizace obchodních procesů v modulárním projektovém systému a logistika v úzké spolupráci s jednotlivými odděleními
  • aktivní účast při navrhování a zavádění mezinárodních SAP projektů pro zlepšení a harmonizaci obchodních procesů
  • průběžný vývoj různých modulů SAP a realizace požadavků na přizpůsobení
konzultace a podpora klíčových uživatelů a jejich podpora
  • plánování a provádění školení uživatelů
  • spolupráce s externími poradci

Nabízíme: Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, klouzavou pracovní dobu, stravenky.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016