Volné pracovní místo  SPECIALISTA/-KA ZAHRANIČNÍ PODPORY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy. Hrubá měsíční mzda včetně bonusů 25.000,- Kč - 30.000,- Kč.
Náplň práce: HW A SW podpora distributorů a zákazníků.
Požadavky: SŠ vzdělání; obecný přehled v počítačové technice (standardní PC); orientace v elektronice nebo elektrotechnice výhodou; samostatnost, pečlivost, komunikační dovednosti, zodpovědnost; dobrá znalost AJ slovem i písmem; řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnavatel nabízí: odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí.
Bližší informace podá p. Trojtl; tel.: použijte odpovědní formulář ; e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - obecný přehled v počítačové technice (standardní PC), komunikační dovednosti

Benefity

  • Jiné výhody - odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017