Volné pracovní místo  Specialista kvality (m/ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní informace:
osobně
emailem: použijte odpovědní formulář
telefonicky: použijte odpovědní formulář

Upřesňující informace:
Náplň práce
  • Provádí systémy řízení kvality zkušebních programů UPS elektriky/elektroniky
  • Zpracovává SW pro zkušební zařízení ECOS pro testování parametrů elektronických výbav vozu elektriky/elektroniky
  • Provádí kontrolní měření elektrické výbavy vozu elektriky/elektroniky
  • Vyhodnocuje kontrolní měření elektrické výbavy vozu elektriky/elektroniky
  • Provádí instruktáž při zavádění nové technologie elektriky/elektroniky
  • Vypracovává metody a formy kontrol kvality elektriky/elektroniky
  • Kontroluje dodržování metrologického řádu elektriky/elektroniky
  • Vypracovává stanovisko k šroubovým spojům v rámci PP
  • Metodicky řídí svěřené pracovní procesy v rámci své působnosti
  • Projednává nápravná opatření pro zlepšování kvality v rámci své působnosti
  • Projednává neshody s požadovaným kvalitativní stavem v rámci své působnosti
  • Stanovuje metodiku procesy zkoušek v rámci své působnosti
  • Provádí analýzy závad série šroubové spoje
  • Ověřuje realizaci nových IT-řešenív rámci své působnosti technologická zařízeníSW
  • Stanovuje uživatelské úpravy aplikačního HW a SW řídících systémů technologických zařízení
  • Provádí provozní testy aplikace v rámci své působnosti SW
  • Koordinuje odborně pracovní týmy proměnlivý tým SW
  • Projednává náběhy nových projektů včetně programu opatření technologické změny
  • Vypracovává technické zadání (Lastenheft) v rámci své působnosti
  • požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
  • zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Specialista kvality (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista kvality (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.